Roboty izolacyjne, osuszanie budowli

Zajmujemy się prowadzeniem prac hydroizolacji, wykorzystując sprawdzone systemy izolacji przeciwwodnych i przeciwwilgociowych. Stosujemy najnowsze technologie i opieramy się na naszej wiedzy wynikającej z doświadczenia w branży, aby oferować naszym klientom usługi najwyższej jakości. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się indywidualnie do Państwa oczekiwań.

Prawidłowo wykonane roboty izolacyjne zabezpieczają konstrukcje przed nadmiernym zawilgoceniem i poprawiają ich trwałość, chroniąc przed zniszczeniem struktury ścian i fundamentów. Hydroizolacja może być wykonana zarówno w budynkach nowych, jak i starszych. Służymy także osuszaniem budowli z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.

Stosujemy znane systemy przeciwwodne i przeciwwilgociowe takich firm jak:

Sika – zaawansowane systemy hydroizolacji betonowych konstrukcji podziemnych, uszczelnień połączeń budowlanych dla budynków nowych i używanych oraz nowoczesne preparaty na bazie żywic, które przeznaczone są do wykonania warstw przeciwwodnych doskonałe na balkony i tarasy.

Remmers – niezawodna izolacja przeciwwilgociowa w nowym i starym budownictwie, uszczelnienia z użyciem iniekcji przeciw wilgoci podciąganej kapilarnie oraz z użyciem powłok.

Deitermann – profesjonalne izolacje fundamentów, tarasów, balkonów, a także basenów i zbiorników wodnych.

Hydrostop – izolacje powierzchniowo-wgłębne z użyciem nowoczesnej techniki krystalizacji betonu wewnątrz jego struktury, które zachowują wysoka trwałość na lata.

Schomburg – hydroizolacje poziome i pionowe przeciwwilgociowe i przeciwwodne bazujące dwuskładnikowej, elastycznej masie bitumiczno-polimerowej.

Drizoro – firma oferuje nowoczesne powłoki wodoodporne do powierzchni różnych typów do izolacji na bazie mineralnej, z użyciem żywic oraz izolacji wewnętrznych, także z iniekcją.